[Prima aprilis] Od dziś Bibliosfera należy do SBP

1 kwietnia 2012

Aktualizacja: oczywiście poniższy wpis to żart primaaprillisowy. :-)

W piątek podpisaliśmy umowę z SBP, w związku z którą od dziś nasz serwis będzie należał do tej organizacji. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie Stowarzyszenia łączącego tradycję i nowoczesność przyczyni się do szybkiego pozyskania 8,5 tys. użytkowników (podawana liczba członków Stowarzyszenia).

Już jutro odwiedzających serwis czeka niespodzianka — nowa szata graficzna spójna z portalem sbp.pl oraz księgą znaku i identyfikacji wizualnej Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Ale to oczywiście nie koniec — rozbudowane zostanie też górne menu, tak aby w łatwy sposób można było dostać się do planowanych nowych 90 działów i poddziałów.

Zmieni się też formuła spotkań BiblioGrill.pl, dzięki czemu z pewnością podniesie się ranga imprezy. Od kwietniowego BiblioGrilla każde wydarzenie będziemy rozpoczynać uroczystym wniesieniem sztandaru. Majowe BiblioGrille będą szczególnie podniosłym wydarzeniem, podczas którego będziemy rozdawać specjalne odznaczenia — ordery Alojzego.

 

Aktualizacja: oczywiście powyższy wpis to żart primaaprillisowy. :-)

  • Gdybym tu szybciej zajrzał,, inaczej spuentowałbym mój wpis. Ale trochę go zmieniłem i dodałem PS (czyli Pod Spodem) wyjaśnienie.
    A blog zapisuję do ulubionych